FRC1206F3R60TS
MFR.Part #
FRC1206F3R60TS
JLCPCB Part #
C2933697
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS