FRC1206F3903TS
MFR.Part #
FRC1206F3903TS
JLCPCB Part #
C2933692
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS