FRC1206F3571TS
MFR.Part #
FRC1206F3571TS
JLCPCB Part #
C2933682
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS