FRC1206F3480TS
MFR.Part #
FRC1206F3480TS
JLCPCB Part #
C2933679
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 348Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS