FRC1206F3093TS
MFR.Part #
FRC1206F3093TS
JLCPCB Part #
C3013252
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 309kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS