FRC1206F3013TS
MFR.Part #
FRC1206F3013TS
JLCPCB Part #
C5126237
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 301kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS