FRC1206F2R20TS
MFR.Part #
FRC1206F2R20TS
JLCPCB Part #
C2907376
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS