FRC1206F2R15TS
MFR.Part #
FRC1206F2R15TS
JLCPCB Part #
C2933661
Description
-55℃~+155℃ 2.15Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS