FRC1206F2873TS
MFR.Part #
FRC1206F2873TS
JLCPCB Part #
C3000611
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 287kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS