FRC1206F2673TS
MFR.Part #
FRC1206F2673TS
JLCPCB Part #
C5713324
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 267kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS