FRC1206F2660TS
MFR.Part #
FRC1206F2660TS
JLCPCB Part #
C2999475
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 266Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS