FRC1206F2612TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC1206F2612TS
JLCPCB Part #
C2933653
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 26.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS