FRC1206F2550TS
MFR.Part #
FRC1206F2550TS
JLCPCB Part #
C5153985
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 255Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS