FRC1206F2432TS
MFR.Part #
FRC1206F2432TS
JLCPCB Part #
C2933651
Description
-55℃~+155℃ 200V 24.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS