FRC1206F2320TS
MFR.Part #
FRC1206F2320TS
JLCPCB Part #
C5126059
Description
-55℃~+155℃ 200V 232Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS