FRC1206F1R78TS
MFR.Part #
FRC1206F1R78TS
JLCPCB Part #
C5153987
Description
-55℃~+155℃ 1.78Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS