FRC1206F1R60TS
MFR.Part #
FRC1206F1R60TS
JLCPCB Part #
C2907366
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS