FRC1206F1R50TS
MFR.Part #
FRC1206F1R50TS
JLCPCB Part #
C2930391
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS