FRC1206F1960TS
MFR.Part #
FRC1206F1960TS
JLCPCB Part #
C2933619
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS