FRC1206F1911TS
MFR.Part #
FRC1206F1911TS
JLCPCB Part #
C3013245
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS