FRC1206F1652TS
MFR.Part #
FRC1206F1652TS
JLCPCB Part #
C2933607
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS