FRC1206F1650TS
MFR.Part #
FRC1206F1650TS
JLCPCB Part #
C2933606
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS