FRC1206F1580TS
MFR.Part #
FRC1206F1580TS
JLCPCB Part #
C5126109
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS