FRC1206F1241TS
MFR.Part #
FRC1206F1241TS
JLCPCB Part #
C2999505
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS