FRC1206F1001TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC1206F1001TS
JLCPCB Part #
C2907372
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS