FRC0805J685 TS
MFR.Part #
FRC0805J685 TS
JLCPCB Part #
C2933564
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS