FRC0805J624TS
MFR.Part #
FRC0805J624TS
JLCPCB Part #
C2930304
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 620kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS