FRC0805J562TS
MFR.Part #
FRC0805J562TS
JLCPCB Part #
C2930298
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS