FRC0805J4R3TS
MFR.Part #
FRC0805J4R3TS
JLCPCB Part #
C2930287
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS