FRC0805J475TS
MFR.Part #
FRC0805J475TS
JLCPCB Part #
C2930288
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS