FRC0805J331TSD
MFR.Part #
FRC0805J331TSD
JLCPCB Part #
C2930274
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 330Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS