FRC0805J241TSD
MFR.Part #
FRC0805J241TSD
JLCPCB Part #
C2930260
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 240Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS