FRC0805J200 TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC0805J200 TS
JLCPCB Part #
C2907308
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 20Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS