FRC0805J151TSD
MFR.Part #
FRC0805J151TSD
JLCPCB Part #
C2930243
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 150Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS