FRC0805J132 TS
MFR.Part #
FRC0805J132 TS
JLCPCB Part #
C2933524
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS