FRC0805J125 TS
MFR.Part #
FRC0805J125 TS
JLCPCB Part #
C2933521
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS