FRC0805J121 TS
MFR.Part #
FRC0805J121 TS
JLCPCB Part #
C3013232
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS