FRC0805J101TSD
MFR.Part #
FRC0805J101TSD
JLCPCB Part #
C2930230
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS