FRC0805F9R31TS
MFR.Part #
FRC0805F9R31TS
JLCPCB Part #
C5126058
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.31Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS