FRC0805F9533TS
MFR.Part #
FRC0805F9533TS
JLCPCB Part #
C3013231
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS