FRC0805F6804TS
MFR.Part #
FRC0805F6804TS
JLCPCB Part #
C5159722
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS