FRC0805F63R4TS
MFR.Part #
FRC0805F63R4TS
JLCPCB Part #
C5159721
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS