FRC0805F59R0TS
MFR.Part #
FRC0805F59R0TS
JLCPCB Part #
C2999506
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 59Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS