FRC0805F5604TS
MFR.Part #
FRC0805F5604TS
JLCPCB Part #
C2933468
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.6MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS