FRC0805F5603TS
MFR.Part #
FRC0805F5603TS
JLCPCB Part #
C2930205
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS