FRC0805F5360TS
MFR.Part #
FRC0805F5360TS
JLCPCB Part #
C5713309
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS