FRC0805F5104TS
MFR.Part #
FRC0805F5104TS
JLCPCB Part #
C2930204
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS