FRC0805F4704TS
MFR.Part #
FRC0805F4704TS
JLCPCB Part #
C2933449
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS