FRC0805F4422TS
MFR.Part #
FRC0805F4422TS
JLCPCB Part #
C2960780
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 44.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS