FRC0805F4421TS
MFR.Part #
FRC0805F4421TS
JLCPCB Part #
C2960870
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.42kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS